BejelentkezésNévnap

2023. május 28., vasárnap
Emil és Csanád

Hírdetések

Egyesületünk, a Híd a Jövőnkért, széles társadalmi összefogáson alapuló szakmai politikai tevékenységet is folytató olyan civil szerveződés, melynek célja a Sárváron található szellemi és természeti értékek óvása és gyarapítása a településfejlesztés támogatása, a humán erőforrások aktivizálása, gazdaságfejlesztés, kulturális és és sportfejlesztés, egészségmegőrzés a társadalmi fejlődés érdekében, a környezet védelme és szépítése.


Alapítók

 

MOTTÓNK

 

Erősíteni kívánjuk Sárvár további fejlődését és városunk rangját úgy, hogy az itt élők megtalálhassák és megalapozhassák saját fejlődésüket és boldogulásukat.

Az igazi érték és a teljes siker csak akkor képzelhető el, ha az emberek kiszámítható, előre látható tervekkel rendelkeznek, továbbá biztosak munkahelyükben és szakmai fejlődésükben, abban, hogy hol fognak lakni, s hogyan fognak majd gyermekeik élni.